Go to a pet store and buy 5 or 10 single serving flavors of decent quality. Might be $10-15 for the experiment to land on something they like. Plan and accept that a lot of it will be thrown out. They also might love it, but not day 2 when refrigerated.
Go to a pet store and buy 5 or 10 single serving flavors of decent quality. Might be $10-15 for the experiment to land on something they like. Plan and accept that a lot of it will be thrown out. They also might love it, but not day 2 when refrigerated.